Temper Trap – Love Lost

Album: Conditions (2009)

Styl: indie pop – rock

Proč si tohle pustit…

„Kytarové lásky není nikdy dosti“

U každého poslechu je mi vždy do skoku. Nahrne se mi do těla obrovská vlna adrenalinu spojená s jakousi těžce popsatelnou nostalogií. Znáte to první školní lásky, ranní rozcvičky v těláku. Song má úžasnou dynamiku a jeho exploze v druhé polovině vás semele. Doporučuji i text (viz. níže).  Takhle prostě zní dobrá kytarovka!

O kapele:

THE TEMPER TRAP pochází z Austrálie a pyšní se skvělým zpěvákem Dougym Mandagim, kterej snad přišel v útlém mládí o kulky. Díky bohu! Do světa vyrazila z debutovou deskou CONDITIONS (2009), která doslova přetíká hitovkama (Sweet Dispositon, Fader, Science of Fear…).  Do širšího povědomí se dostali díky spoustě reklam (Toyota, O2…) a na soundtrack k filmu 500 dní se Summer.  Co vál, to hitovka. Později vydali desku remixů, se kterou se dostali s velkým úspěchem  i do tanečních klubů ovšem mimo ČR (zabodoval hlavně remix Sweet Dispotion). V červnu 2012 vydali druhou desku nazvanou prostě THE TEMPER TRAP.

Něco jako:

The Kooks, Two Door Cinema Club, Wombats

Text:

Our love was lost But now we’ve found it Our love was lost, was lost And hope was gone  Our love was lost But now we’ve found it And if you flash your heart, your heart I won’t deny it I promise I promise Your walls are up Too cold to touch it Your walls are up, are up Too high to climb  I know it’s hard But I can still hear it beating So if you flash your heart I won’t mistreat it I promise  I promise  Our love was lost In the rubble are all the things That you’ve, you’ve been dreaming of Keep me in mind When you’re ready I am here To take you every time  Oh, our love was lost Lost, lost, lost, lost.. Our love was lost But now its found.

Pusťte si ještě…

Advertisement
Příspěvek byl publikován v rubrice indie rock, kytarovka. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s